Ev Asansörü Fiyatı

Devas Ev asansörleri çelik konstrüksiyon asansör  kuyusu bulunan yada bulunmayan dublex veya triplex villa tipi yapı ve konutlar da kullanılmak için üretilmiş asansör kuyusu ve belediyelerden ruhsat gerektirmeyen 0,15m/sn hız ile çalışan en ekonomik kuyu dipsiz asansörlerdir. Hasta yaşlı yürüme zorluğu çeken ve merdiven inip çıkmakta zorlanan kişiler için en ideal asansör modelidir. Buton takımını birleştiren şık ve modern led aydınlatmalı tavanı yapılarınızın veya evlerinizin aksesuarları ile bütünlük sağlar.

“Kalıcı veya geçici hastalıkları bulunan, yaşlı yürüme zorluğu çeken ve merdiven inip çıkmakta zorlanan kişiler için en ideal asansör modelidir.”

Ev asansörü fiyatı yükseklik, kapı adedi, kabin büyüklüğü ve opsiyonel özelliklere göre değişmektedir. İç mekan ev asansörü fiyatı ile dış mekan ev asansörü fiyatı yapım standartları gereği örneğin polyester dış cephe boyası yada galvaniz ve oksidasyon kaplama işlemi gibi farklı maliyetleri nedeni ile fiyatı da farklıdır.

Ev tipi asansör fiyatı

Ev içi asansör uygulamasında kullanılacak kabinli bir ev asansörü fiyatı 3 metre yükseklik için hidrolik ev asansörü fiyatı 8.650 $ Türkiye geneli kurulum dahildir. Farklı ev asansörü modelleri ve fiyatlarını kurumsal satış kanalımız EvAsansörü.Com.Tr web adresimizden üretici fiyat avantajları ve taksitli fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

Sonsuz vida tahrikli kabinli modellerimiz, platform tipi ev asansörü fiyatı ve farklı yükseklikte farklı kapı tipleri ile çalışacak ev asansörleri fiyatları için proje uzmanlarımız ile whatsApp hattımızdan ulaşabilir yada bize e-posta ile ulaşabilirsiniz.

Ev asansörü fiyat

Kendi sitilinize uygun renkleri, boyutları, kabin yada platform seçenekleri ile Tasarım Atölyesi ile kendi asansörünüzü tasarlayın biz projelendirip fiyat teklifinizi gönderelim. Durak sayısı, farklı cam seçenekleri, iç mekan veya dış mekan seçimi, kuyu çukuru ve kuyu çukursuz bir çok alternatif seçenekleri bulabileceğiniz uygulamamız ile evlerinize uygun asansör modelini tasarlayın.

Güvenlik, konfor ve verimlilik için tasarlanmış ev asansörü, evinizin dekorunu değiştirmeden minimum inşaat masrafı ile ısı kaybını önlemek için geliştirilen sandviç panel ve cam kaplamaları ile üretilir.