ÜRETİCİDEN TÜKETİCEYE ARACISIZ SATIŞ OVAL ASANSÖR SİSTEMLERİ

Octalift Ev Asansörleri

Octalift yapısı ile en küçük merdiven boşluklarına kolayca uygulanır. Çelik konstrüksiyon şaft ihtiyacı olmayan Octalift 28 metre seyire kadar güvenle uygulanır.  Sekizgen cam kapıları ve tekerlekli sandalye ile kullanım için tasarlanmış Octalift evlerinizde aydınlık ve ferah ortamlar yaratır. Ürünlerimizi çevresel etkileri ve kaliteleri, tasarımları ve kullanıcı dostu olmaları açısından sürekli olarak geliştiriyoruz.

Güvenlik ve güvenilirlik Avrupa’nın en katı kalite ve güvenlik standartlarına uygun üretiyoruz. Panoramik görünümü, modüler kuyusuz dizaynı ve her ölçüde üretilebilen esnek tasarımı ile en küçük alanlara kolayca monte edilir.

Devas camlı ev asansörleri daha geniş kabin alanı sunar

Şaftsız yapısı sayesinde daha fazla kabin alanı sunan Octalift, tekerlekli sandalye ile de kullanım için uygundur. Kamusal alanlar dahil ofis, işyeri, yazlık, dublex ve müstakil konutlarda engelli asansörü veya ev asansörü olarak kullanımı için tasarlanmıştır.

HIZ

15 CM/SN

KAPASİTE

400~500 Kg

TAHRİK

Drumm Motor

Krom kaplamaları güçlü modern çizgileri ile ev ve işyerlerinize farklı bir görünüm katar.

Evinizin ortasına veya merdiven boşluklarına yada pencerelerin yanına monte edilsin asla gün ışığınızı engellemez.

octa lift engelli asansörü istanbul

Her türlü merdiven boşluklarına veya yaşam alanlarınızdan salon ortasına veya pencere kenarlarına yada balkonlarınıza inşaat masrafı ve kuyu çukuru gerektirmeden uygulanır. Kuyusuz ev içi asansör modellerinden Octalift engelli asansörleri modüler dizaynı ve şeffaf kaplamaları ile her zaman aydınlık ve ferah alanlar sunar. Gün boyu güneşiniz kesilmez katlar arası görüşünüzü engellemez.

Sekizgen modüler çelik konstrüksiyon asansör sistemi ve modern mimariye uygun şeffaf kaplamaları ile asansörünüzün yüksekliği kısaltılabilir uzatılabilir ve en önemlisi ürünlerimiz hiç bir zaman ikinci el olmaz. Başka bir eve asansörünüz ile taşınabilirsiniz.

OCTALIFT KATALOG
Octalift fiyatı
octa lift engelli asansörü izmir

Covid-19 pandemi süreci ile oluşan yeni yaşam tarzına uygun, sizin veya ailenizin asansörünüzün buton veya düğmelerine dokunmadan kullanabileceğiniz akıllı telefon veya tablet ile uyumlu mobil uygulamalarımız her zaman hijyenik bir kullanım sunar. Oturduğunuz yerden tek bir dokunuşla asansörünüzü çağırıp gönderebilirsiniz.

Hydrolift 7. nesil Octalift engelli asansörü, kabinli veya platform tipi panoramik ev asansörleri ve engelli asansörleri makine emniyet yönetmeliği güvenlik kurallarına uygun yapılır. Koşulları sağlamanız durumunda 3065 sayılı Katma Değer Vergisi Kanunu 4-S bendine istinaden Katma Değer Vergisinden muaftır.

GIANT APP
Detaylı Bilgi
octalift güvenlik ekipmanları

Devas şeffaf ev asansörü sistemleri bir çok güvenlik ekipmanları ile üretilmektedir. Kabin hassas köşelerine yaklaşan canlı yada cansız varlıkları fotosel ile algılayıp asansörü aniden durdurur. Küçük çocuklu ailelerin ev veya iş ortamında daha güvenli kullanabilmeleri için sekizgen kabin girişinde özel olarak geliştirip ürettiğimiz ışın perdeleri (Fotosel) ile donatılmıştır.

Tek fazlı ev elektriği (110~230Vac 50-60 Hz) ile çalışacak şekilde dizayn edilen Tube ev asansörü 2.2 KW motor ve Frekans kontrol cihazları ile çalışan sistemlerimiz enerji sarfiyatı ile bütçenize katkı sağlarken düşük karbon salınımıyla doğa dostudur.

ŞİMDİ SATIN AL
DETAYLI BİLGİ
devas servis garantisi

Kayseri merkezli üretici firma olan Devas üretici fiyat avantajları ve taksitli kolay ödeme koşulları ile bir çok ilde faaliyet göstermektedir. Ev asansörü İstanbul bölge müdürlüğü, Ev Asansörü İzmir bölge, Ev Asansörü Ankara bölge, Ev Asansörü Antalya, Ev Asansörü Muğla ve Ev Asansörü Bursa bölge müdürlüklerimiz ile servis ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Devas ev asansörü ADA PVAG uyumu ile lüks yatlar, yük ve yolcu taşıyan gemiler, liman ve marinalar, sahil ve deniz kenarlarında bulunan villa ve yalılarda, butik otellerde, restoranlarda, ev içi veya bina dışından ev asansörü uygulamaları dış cephe kullanımına uygundur.

Online Alışveriş
Detaylı Bilgi

Hayatınızı Kolaylaştırır

EN KÜÇÜK ASANSÖR MODELİ OCTA LIFT

DEVAS OCTALIFT EV ASANSÖRÜ ÖLÇÜLERİ

80×80 cm  Dış Ölçü

55x55x210 cm Kabin Ölçü

100×100 cm Dış Ölçü

75x75x210 cm Kabin Ölçü

120×120 cm Dış Ölçü

95x95x210 cm Kabin Ölçü

Sekizgen Ev Asansörü İstanbul Güvenilir Markalarımız

0+
Yıl
0+
Ekibimiz
0
Ülkeler
0k
Tamamlanmış Proje

DEVAS CAM ASANSÖR TEKNOLOJİLERİ

Kuyusuz sekizgen ev asansörü modellerimiz üretici fiyat avantajları ve taksitli ödeme seçenekleri ile her bütçeye uygundur.

Panoramik Ev Asansörü
Panoramik Ev AsansörüEv içi asansör sistemleri
Evleriniz için en doğru asansörü bulmak zor görünse de Devas ev asansörleri süper ince yapısı ile 1,2 m² kapladığı dış ölçüsü ile evlerinizde yer kaplamaz, dışı küçük ve içi büyüktür.
Bina Dışından Asansör
Bina Dışından AsansörMüstakil ev asansörü çözümleri
Mobil uygulaması ile cep telefonları üzerinden tüm parametrelerini değiştirme olanağı sağlar. Cihaz üzerindeki tüm hata ve arızaları görebilir veya bypass edebilirsiniz.
Hidrolik Ev Asansörü
Hidrolik Ev AsansörüKabinli ev asansörü
Hem düz hem de kavisli döner merdivenler için uygundur. Bütçe konusunda kamu teşvik ve desteklerinden yararlanmanız için sizi yönlendiriyoruz.

OVAL ASANSÖR ÖLÇÜLERİ

Tube Asansör Çizimleri

Tube Oval Ev Asansörü Fiyatı

Tüp Asansör Fiyatları