VIZYONUMUZU PAYLAŞMAK

Devas Kurumsal Müşterileri, Engelli Erişim Sistemleri’nde HYDROLİFT Ekibi Tarafından Destekleniyor

Projenizin büyüklüğü veya karmaşıklığı ne olursa olsun, bizimle yada iş ortaklarımızla her zaman güvenli taraftasınız tıpkı son 30 yıldır birçok memnun müşteri de olduğu gibi.

Ev asansörü ve engelli asansör sistemleri sektöründe lider olma vizyonuyla hareket eden Devas gelişen rekabette teknolojiyi kullanan, doğru ürün doğru marka ve fiyat avantajları ile dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye’deki değişimin öncüsü olmuştur.

Geleceğin ihtiyaçlarına uygun, güven üzerine kurulmuş ticari ilişkilerimizin sizin ve sevdikleriniz için hayati önem taşıdığını biliyor ve işimizin başarısı için çok önemli olduğuna inanıyoruz.

MERKEZ BANKASI

T.C. Merkez Bankası

Merkez Bankası bir çok ildeki şubelerine engelsiz bir erişimin sağlanmasında Devas ürünlerini seçmiştir.

SAVUNMA SANAYİ BAŞKANLIĞI

Savunma Sanayi Başkanlığı

Askeri tesislerin engelli vatandaşlar için engelsiz bir erişimin sağlanması kapsamında Devas çözüm ortağı olmuştur.

PTT

PTT

PTT bir çok ildeki şubelerine engelli erişim sistemleri çözüm ortağı olarak Devas ürünlerini seçmiştir.

RJA GROUP

RJA Group

Yük ve yolcu gemilerinin engelli erişim sistemleri kapsamında ADA Pvag sınıfı engelli asansörleri çözümü ortağı olarak Devas ürünlerini tercih etmiştir.

TOFAŞ

Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.

Tofaş Otomativ Bursa’da bulunan üretim ve Ar-Ge yerleşkelerinde engelli erişim sistemlerinde tercihlerini Devas ürünlerine yapmıştır.

MARMARAY

Marmaray

Marmaray projesi kapsamında İstanbul metro istasyonlarının inşası tamamlanan etapları engelsiz bir erişim için Devas ile işbirliği yapmıştır.

Millet Bahçesi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yürütülen Atatürk Kültür Merkezi’nin de içinde yer aldığı Millet Bahçesi projesinin Sonsuz vidalı kapalı engelli platformu hizmete girmiştir.

istanbul tıp fakültesi

İstanbul Tıp Fakültesi

Dikey engelli platformları TS EN 81-41 standartlarına uygun imal edilip CE işareti taşımaktadır. Fabrikadan ayrılmadan önce geniş kapsamlı test ve kalite kontrollerine tabi tutulmaktadır.

talas belediyesi logo

İzzet Bayraktar Camii

Kayseri Talas Belediyesi sorumluluğunda imalat, montaj, test ve kabulleri Devas Engelli Asansör Sistemleri tarafından yapılmış olan  sonsuz vidalı milli dikey engelli asansörü teslim edilmiştir.

ENGELLİ ASANSÖR SİSTEMLERİ

Engelli Asansörü

KATLANABİLİR PLATFORM ASANSÖRLER

Merdiven Asansörü