Covid-19 hijyen belgesi çalışmalarımız tamamlanmıştır

Çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği her zaman en önemli önceliğimiz olmuştur. Bunun ötesinde, sorumlu davranmanın ve toplumu korumada üstümüze düşeni yapmanın görevimiz olduğunu biliyoruz. Pandemi ile birlikte çalışanlarımız ve iş ortaklarımızı korumak için düzenli ve sürekli tedbirler alıyor ve titizlikle sürdürüyoruz. Randevusuz müşteri ziyaretlerinin yapılmadığını ve işletme dışından kişilerin içeri girmesine izin verilmediğini belirterek anlayış göstermenizi rica ederiz.

PROJE DANIŞMANLARIMIZ

Güvenilir Mühendislik

Deneyimli profesyonel uzman kadrosu, üstün teknoloji ve yüksek marka kalitesi ile müşteri taleplerini firma bazlı projelendirmek misyonlarını üstlenmiştir. Süreç tasarımı yazılım ve donanım sistemlerinin tasarlanması ve engelli asansör sistemleri teknoloji geliştirme merkezi olarak müşterilerimizin her türlü proje tasarım ve ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

ESNEK ÜRETİM

Test ve Teslimat

Diplomat mühendis kadrosu ve Ar-ge birimleri ile %92,7 yerlilik oranı ile her bir projeyi mükemmel bir imalat, planlama ve tasarım ekibiyle birlikte modern üretim teknikleri ile üretiyoruz. Ürünlerimiz fabrikadan ayrılmadan önce geniş kapsamlı test ve kalite kontrollerine tabi tutulup sürekli eğitim programlarımıza katılan profesyonel sertifikalı ekiplerimiz ile montaj süreniz sadece birkaç gündür.

Kurumsal Online mağazamıza bekleriz !

EVASANSORU.COM.TR