ÜRETİM VIZYONUMUZ

Geleceğinize birlikte ilham verme zamanı

Engelli asansör sistemleri

Çift ağız kare dişli sonsuz vida milli engelli asansör sistemleri, özel olarak geliştirdiğimiz patentli kovan sistemi ve vida mili üretim hattımızda özel prosesler ile üretilen sonsuz vidalar ses ve titreşim oluşturmaz. 6 metreden daha uzun bir seyir söz konusu olduğunda Devas engelli asansör sistemleri rakipsizdir.

Coğrafi koşullar bir engelli platformu seçimi yapılırken dikkate alınacak en temel ögedir. Soğuk iklim koşullarında hidrolik tahrik ile çalışan, özellikle dış mekan hidrolik engelli asansörleri, uzun ömür ve yüksek performans bakımından titizlikle seçilen bir dizi özel komponentler ile üretilir. Ürün seçimi yapmadan önce aşağıda özellikleri ve avantajları belirtilen sistemleri incelemek doğru ürün, doğru marka seçimi noktasında karar vermenizi sağlayacaktır.

Sonsuz Vidalı Tahrik

Standart üretim prosesleri kullanılarak üretilen, sonsuz vida mili üzerinde motor tarafından döndürülen bronz somunun, mil üzerinde yukarı ve aşağı hareketi ile katlar arası ulaşım sağlanır.

kv1s valf bloğu

Hidrolik Tahrik

Minimum gürültü seviyesi ve yüksek verim alabileceğiniz sonsuz vidalı pompalar ile yumuşak kalkış ve duruş özellikli, Avrupa standartlarında kendi imalatımız olan DMP hidrolik üniteler ile birlikte üretilir.

emniyet güvenlik kilidi

Güvenlik Ekipmanı

Outdoor konseptinde en iyi dış mekan engelli platform sistemleri çözümleri sunmak için IP67 elektronik bobinli kilit sistemi ile donatılmış, -40° ile +45° sıcaklık toleransına uygun imal edilmektedir.

Dış Cephe Asansörler

Metal yüzeylerde oluşan gerilme ve sünmeler, ESB boyalar da kılcal çatlamalar meydana getirir. Oksijen ile temas eden bu bölgeler pas oluşturur. Boya ömrünü uzatmak için özel yüzey hazırlama teknikleri uygulanır.

dalma piston

Dalma Piston

Engelli asansörleri için üretilen sistemlerde dalma piston sistemi kullanılır. Bu sistemin en büyük avantajı O-ring tamir keçelerinin değişiminin, pistonun yerinden sökülmeden kolayca yapılabilmesidir.

patlak boru valfi

Emniyet Güvenlik Sistemi

Hidrolik tahrik ile üretilen engelli asansörleri hortum patlamaları karşı patlak boru valfi ve halat kopmalarına karşı platformun aşağı düşmesini önleyen yay tahrikli emniyet fren blokları kullanılır.

ENGELLİ ASANSÖR FİYATLARI

Engelli Asansörü

KATLANABİLİR PLATFORM ASANSÖRLER

Merdiven Asansörü