ÜRETİCİDEN TÜKETİCEYE ARACISIZ SATIŞ

Türkiye’nin tek kıvrımlı merdiven asansörü üreticisiyiz!

Hayatınızda bir defa alacağınız katlanabilir platform tipi merdiven asansörleri, yurt dışı kaynaklı ithal ürünler de servis, bakım, yedek malzeme temini gibi aşırı maliyetler ve uzun teslim sürelerini beraberinde getirir. Merdiven asansörü uzmanı Devas tedarikçi bayi yada aracı bir kurum değil üretici firmadır.

Merdiven Tipi Asansör Teknolojileri

Doru merdiven tipi engelli platform asansörleri sadece engelli insanlar için değil aynı zamanda küçük çocuklu aileler, kısa süreli veya kronik rahatsızlıkları olan insanlar için en modern ulaşım aracıdır. Tekerlekli sandalye asansörü ve yaşlı asansörü olarak kullanıldığı gibi bebek arabası için de uygundur.

Engelli merdiven asansörleri çoğunlukla akü yada batarya grupları ile çalıştırılır ve bunların 1 yılı geçmeyen ömürleri ile sürekli yenilenmeleri gerekir. Uzun seyir mesafelerinde yada trafiği yoğun olan mekanlarda kullanımı akünün şarjının bitmesi nedeni ile kesintiye uğrar.

Donanım ve yazılımları firmamız bünyesinde geliştirilen senkron driver sürüş sistemi ile evsel enerji tüketiminizi azaltır ve karbon ayak izinizi düşürür.

HIZ

7~14 CM/SN

KAPASİTE

125~300 Kg

TAHRİK

Gramayer Dişli

Yapıya özel ölçüler ile de üretimi yapılan
Devas elektrikli merdiven asansörü Ölçüleri
standart 1050 x 850 mm’dir.

Düz ve döner merdivenler için geliştirilmiş Devas merdiven kenarı engelli asansörleri ADA Pvag uyumu ile her türlü ortamda güvenle kullanılır.

Alüminyumdan imal edilen çift ray teknolojisi ve 304 krom gramayer dişlisi ile paslanma oluşmaz. 10 metre ve altında çalışan akülü sistemlere kıyasla trafiği yoğun, uzun seyir mesafelerinde çalışabilmesi için enerjisini raylar üzerinden alır ve sizi yolda bırakmaz.

Akülü çalışan sistemler akülerin ömrünün kısa olması, her sene yenilenmeleri nedeni ile bakım maliyeti oluştururken, bakır baralar üzerinden aldığı 24 VDC enerji ile çalışan Devas elektrikli merdiven asansörleri sizi akü ve bakım maliyetinden kurtarır.

GIANT APP
DETAYLI BİLGİ

Alt ve üst durak noktalarında bulunan ergonomik uzaktan kumandaları veya akıllı telefonlar üzerinden kontrol edilebilen döner merdiven kenarı engelli asansörleri ios ve android uyumlu mobil uygulamaları ile el değmeden kullanım imkanı sunar. Tüm ayar ve parametreleri mobil telefon üzerinden yapılabildiği gibi arıza, hata kayıtları ve kullanım bilgilerini de izleyebilirsiniz.

Görme yeteneğini kaybeden ayakta veya katlanabilir koltuğunda oturarak yada tekerlekli sandalye üzerinde kullanım için sadece Devas Merdiven Asansörlerinde bulunan VSR akıllı ses asistanı ile tüm hareketlerini ve oluşan hataları sesli anons eder.

GIANT APP
Detaylı Bilgi

Merdiven tipi platform asansörleri sürekli gelişen teknolojiler, farklı özellikler ve değişen standartlar nedeni ile güncellenmeleri gerekir. Başka hiç bir marka ve modelde bulunmayan wi-fi üzerinden yazılımları sürekli otomatik update edilerek çağın gereksinimlerine uygun ve güncel tutulur.

Ev veya işyerinizde kullandığınız interneti veya mobil telefonlarınızdan wi-fi paylaşım seçeneğini aktif ederek, internet erişimi sağlayan merdiven asansörlerimiz sunucularımıza bağlanarak oluşan hata ve arızaları merkezimizden takip edilir.

Online Alışveriş
Detaylı Bilgi

Devas merdiven tipi engelli asansörü her iki tarafında bulunan otomatik açılıp kapanan güvenlik bariyerleri ve rampaları mevcuttur. Manüel ve otomatik açılıp katlanabilen platformun her iki tarafındaki güvenlik bariyerleri ve rampaları asansörün hareketi sırasında kilitlenir ve sadece platform alt ve üst durak noktalarında iniş ve binişin yapılacağı taraf açılır.

Yatay tip engelli platform asansörü AISI 304 krom gramayer dişli ile dizayn edilmiştir. 7cm/sn hız ve 45° max tırmanma açısında 125 Kg taşıma kapasitesine sahiptir. İsteğe bağlı 14cm/sn 2 farklı hız seçeneği ve katlanabilir platform üzeri koltuğu opsiyonel seçilebilir.

Online Alışveriş
Detaylı Bilgi

Tasarımlarımız Hayatınızı Kolaylaştırır

GELECEĞİNİZE BİRLİKTE İLHAM VERME ZAMANI

BİZE ULAŞIN!

Standart Platform Ölçüsü

1050*850 mm

Yazılım Güncelleme

Wi-fi Bağlantı

Uzaktan Kontrol

Bluetoth Bağlantı

Merdiven Asansörü Güvenilir Markalarımız

0+
Yıl
0+
Ekibimiz
0
Ülkeler
0k
Tamamlanmış Proje

DEVAS ENGELLİ MERDİVEN ASANSÖR SİSTEMLERİ

Devas merdiven asansörleri küçük ve dar merdivenler için özel duvar askı aparatları ile yapılarınız da hiç bir değişiklik yapmadan kolayca monte edilir.

ALYA
ALYADüz Merdiven Asansörü
En iyi fiyat garantili katlanabilir platform tipi merdiven asansörü dar merdiven sahanlıkları için duvar askı aparatları ile duvara kolayca monte edilir ve çok az yer kaplar.
DORU
DORUYatay Platform Asansörü
Mobil uygulaması ile cep telefonları üzerinden tüm parametrelerini değiştirme olanağı sağlar. Cihaz üzerindeki tüm hata ve arızaları görebilir veya bypass edebilirsiniz.
YULA
YULAKıvrımlı Merdiven Asansörü
Hem düz hem de kavisli döner merdivenler için uygundur. Bütçe konusunda kamu teşvik ve desteklerinden yararlanmanız için sizi yönlendiriyoruz.

ENGELLİ MERDİVEN ASANSÖRLERİ

ALYA MERDİVEN ASANSÖRÜ

Doru Engelli Platformu

Engelli Merdiven Asansörü Fiyatı