Kıvrımlı merdiven asansörü tekerlekli sandalyeleri ve merdiven çıkmakta zorlanan insanları katlanabilen sandalyesin de oturarak kolayca taşıyabilir. kavisli merdivenler için her proje özel olarak üretilir. Yapılarınız da hiç bir değişiklik yapmadan kolayca uygulanır.

“ADA PVAG uyumu ile lüks yatlar, yük ve yolcu taşıyan gemiler, liman ve marinalar, sahil ve deniz kenarlarında bulunan müstakil ev villa veya yalılarda kıvrımlı merdiven kenarı engelli platform asansörleri güvenle kullanılır.”

Eğimli yatay platform asansörü her iki tarafında bulunan otomatik açılıp kapanan güvenlik bariyerleri ve rampaları mevcuttur. Bu güvenlik bariyerleri ve rampaları asansörün hareketi sırasında kilitlenir ve sadece asansör alt ve üst durak noktalarında iniş ve binişin yapılacağı taraf açılır. Merdiven açısına bağlı minimum 225 Kg taşıma kapasitesi ve standart 7cm/sn hız veya opsiyonel 14cm/sn 2 farklı hız seçeneği ile sunulur.

Kıvrımlı merdiven kenarı engelli asansörü

Platformun her iki tarafındaki güvenlik rampalarında ve platformun alt tabanında bulunan sıkışma sensörleri ile herhangi bir engelle karşılaşıldığında platform otomatik durur. Dünya standartlarında üretilen merdiven asansörlerimiz en üst düzey güvenlik komponentleri ile donatılmış ve Avrupa onaylanmış kuruluşlarından Udem Adriatic tarafından onaylanmıştır.

Herhangi bir ev aleti kadar enerji tüketir. Benzersiz bir sürüş sistemi ve dişli kutusu ile doğa dostu bir platformdur. Senkron driver sürüş sistemi ile evsel enerji tüketiminizi azaltır ve karbon ayak izinizi düşürür. Yatay tip engelli platform asansörü dış mekan asansör uygulamaları için epoksi boyalı alüminyum ray ve AISI 304 krom gramayer dişli ile imalat edilir.

Eğimli katlanabilir platform asansör ölçüleri

Dünyada bir kaç firmanın ürettiği kavisli yatay merdiven asansörü proje mühendislerimiz tarafından her mekana özel 3D teknolojisiyle tasarlanır onayınız ile çok kısa sürede üretilir servis edilir ve sertifikalı ekiplerimiz ile montajlanır. Düz yada dönüşlü Merdiven asansörü ölçü ve dwg çizimini buradan indirebilirsiniz.