Asansör Şirketinden Daha Fazlası

30 yılı aşkın bir süredir Devas ailesi uzun süreli ilişkiler ve projeler inşa ediyor. Çalıştığımız özel ve kamu kurumlarında güvenilir ortamlar ve çevre dostu asansör çözümleri üretiyoruz. En önemlisi, her yerde, her problemde çözüm üretmemizi sağlayan güçlü ve kapsamlı ilişkiler kurarız. İş ne olursa olsun, engelli asansör üretiminin bir adım ötesine geçiyoruz.

Sizi Önemsiyoruz

Müşterilerimizin erişilebilirlik hedeflerini aşmasına yardımcı olmak için hiç bitmeyen bir arzu ile sektöründe lider olma vizyonuyla hareket eden Devas, doğru ürün doğru marka ve fiyat avantajları ile Türkiye ve dünya da değişimin öncüsü olmuştur.

Sizde bize katılın

Mobil uygulamalarımız ile güvendesiniz

İş ortaklarımızın ürünlerimizi pandemi döneminde gönül rahatlığı içerisinde kullanabilmeleri için bilgisayar ve mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Web tabanlı uygulamalarımızı kullanarak kişiselleştirilmiş seçenekler ile hayalinizdeki asansörünüzü tasarlayın. Mobil uygulamaları ile asansörlerinizi temassız uzaktan kontrol edebilirsiniz.

KENDİ ASANSÖRÜNÜ TASARLA

Temel İlkelerimiz

DEVAS ailesi geleceğin ihtiyaçlarına uygun yazılım ve donanım sistemlerinin tasarlanması, hareket kabiliyeti yüksek, konforlu ve Avrupa güvenlik standartlarına uygun 100.000’den fazla kurulu ürünlerimizi dünyanın her yerinde özel veya kamu kurumlarında bulabilirsiniz.

Alçak Gönüllülük

Ortaklarımız, müşterilerimiz ve ekip üyelerimizle tüm ilişkilerinizde mütevazi olun. Gerçek bilgelik ve anlayış kibir ve gururun karşıtıdır.

Gerçeklerimizden emin olun ve birbirimizle ve müşterilerimizle olan tüm ilişkilerimizde dürüst ve açık olun.

Kalite

Müşterilere çözüm ve erişilebilirlik sunarken, sadece asansör değil, tüm projelerin kaliteli malzemeler kullanılarak azami profesyonellik ile yapılmasını sağlıyoruz.

Enerjimiz dünyayı hareket ettirir oysa başarı, tutkulu olduğumuz ve bir fark yaratıyormuş gibi hissettiğimiz şeylerde sonuç elde edebildiğimiz zamandır.

Ekiplerimiz

Ürünlerimizin kalitesini belirleyen iki ana unsur, personel ve makine techizatı’dır. Bu iki unsur üretimde önem verdiğimiz değerlerin başında gelir.

Personelimiz ne kadar eğitimli ise ürünlerimiz o kadar kaliteli, makinelerimiz ne kadar kaliteli ise ürün çıktıları o kadar hatasız olabilmektedir. Sürekli eğitim programlarımız ile personellerimizi yetiştirip daha kaliteli hizmetler üretmektir.

Ürünlerimizi yeni ve özgün düşünme biçimleri ile geliştiriyoruz.

Devas Asansör çatısı altında 8 farklı marka ve 12 farklı ürün ile üretimini yaptığımız Tüp asansörü, Homelift, Villa Asansörü, Açık Tip Engelli Platformu, Kapalı Tip Engelli Platformu, Makaslı Tip Engelli Platformu, Araç Platformu, Yük Platformu, Yemek Asansörü ve dünyada 5 firmanın, Türkiye’de sadece firmamızın ürettiği Merdiven Tipi Dönüşlü Yatay Engelli Platformu gibi geniş bir ürün yelpazesi ile sektörümüzde bulunan yurtiçi ve yurtdışı bütün seçkin firmaların çözüm ortağı olarak hizmetlerimize devam ediyoruz.

 • Fiber Lazer

 • CNC Panç Pres

 • Ovalama Hattı
 • Abkant Pres (4 metre)

 • Abkant Pres (3 metre)

 • Giyotin Makas
 • Punta Kaynak Merkezi

 • 3 Top Boru Bükme

 • Statik Boyama Ünitesi

 • Ray Büküm Hattı (Devas)
 • Oksidasyon Kaplama Hattı
 • Workstation Ar-Ge Merkezi

ONLINE ALIŞVERİŞ

TUBE LIFT

DETAYLI BİLGİ

OVAL ASANSÖR