ÜRETİCİDEN TÜKETİCEYE ARACISIZ SATIŞ OVAL ASANSÖR SİSTEMLERİ

Oval Ev Asansörü Teknolojileri

Devas TUBE oval yapısı ile en küçük merdiven boşluklarına kolayca uygulanır. Çelik konstrüksiyon şaft ihtiyacı olmayan Tube 4 durağa kadar güvenle uygulanır. Oval kat kapıları ve yuvarlak şeffaf kabini ile evlerinize ayrı bir görünüm katar. Evlerinizin dekoruna ve yapısına uygun ister yuvarlak ister köşeli tasarımlarımız ile alandan tasarruf sağlayan Tube 85 Kg’dan başlayan taşıma kapasitesi ve 15 cm/sn hız ile konfor sunar.

Mükemmel bir ev asansörü olan Tube, panoramik cam veya şeffaf kırılmaz fiber karbon kaplaması, aydınlık ve ferah alanlar sunar. Asansör kuyusu ve makine dairesi gerektirmeyen yapısı ile en küçük alanlara kolayca monte edilebilir. Oval ışın bariyeri, yumuşak kalkış ve duruş özelliği ve ultra sessiz bir sürüş ile gece gündüz güven içerisinde kullanabilirsiniz.

Devas oval ev asansörleri daha geniş kabin alanı sunar

Otomatik ve maneül kurtarma sistemlerine sahip olan Tubelift, tamamen otomatik olup bir düğmeye dokunarak hareket eder. İthal motoru, yumuşak kalkış ve duruş sistemi, İtalyan malı elektronik kontrollü kapı güvenlik aksamları ile güvenli asansörlerdir.

HIZ

15 CM/SN

KAPASİTE

400~500 Kg

TAHRİK

Drumm Motor

Krom kaplamaları güçlü modern çizgileri ile ev ve işyerlerinize farklı bir görünüm katar.

Evinizin ortasına veya merdiven boşluklarına yada pencerelerin yanına monte edilsin asla gün ışığınızı engellemez.

tubelift oval ev asansörü

Her türlü merdiven boşluklarına veya yaşam alanlarınızdan salon ortasına veya pencere kenarlarına yada balkonlarınıza inşaat masrafı ve kuyu çukuru gerektirmeden uygulanır. Kuyusuz ev içi asansör modellerinden Tube oval asansörler modüler dizaynı ve şeffaf kaplamaları ile her zaman aydınlık ve ferah alanlar sunar. Gün boyu güneşiniz kesilmez katlar arası görüşünüzü engellemez.

Radüslü modüler çelik konstrüksiyon asansör sistemi ve modern mimariye uygun şeffaf kaplamaları ile asansörünüzün yüksekliği kısaltılabilir uzatılabilir ve en önemlisi ürünlerimiz hiç bir zaman ikinci el olmaz. Başka bir eve asansörünüz ile taşınabilirsiniz.

TÜP ASANSÖR KATALOG
Tüp asansör fiyatı
dairesel ev asansörü

Covid-19 pandemi süreci ile oluşan yeni yaşam tarzına uygun, sizin veya ailenizin asansörünüzün buton veya düğmelerine dokunmadan kullanabileceğiniz akıllı telefon veya tablet ile uyumlu mobil uygulamalarımız her zaman hijyenik bir kullanım sunar. Oturduğunuz yerden tek bir dokunuşla asansörünüzü çağırıp gönderebilirsiniz.

Hydrolift 7. nesil Tube ev asansörü, kabinli veya platform tipi panoramik ev asansörleri ve engelli asansörleri makine emniyet yönetmeliği güvenlik kurallarına uygun yapılır. Koşulları sağlamanız durumunda 3065 sayılı Katma Değer Vergisi Kanunu 4-S bendine istinaden Katma Değer Vergisinden muaftır.

GIANT APP
Detaylı Bilgi
oval fotosel

Devas oval ev asansörü sistemleri bir çok güvenlik ekipmanları ile üretilmektedir. Kabin hassas köşelerine yaklaşan canlı yada cansız varlıkları fotosel ile algılayıp asansörü hızlı bir şekilde durdurur. Küçük çocuklu ailelerin ev veya iş ortamında daha güvenli kullanabilmeleri için oval kabin girişinde özel olarak geliştirip ürettiğimiz oval ışın perdeleri (Fotosel) ile donatılmıştır.

Tek fazlı ev elektriği (110~230Vac 50-60 Hz) ile çalışacak şekilde dizayn edilen Tube ev asansörü 2.2 KW motor ve Frekans kontrol cihazları ile çalışan sistemlerimiz enerji sarfiyatı ile bütçenize katkı sağlarken düşük karbon salınımıyla doğa dostudur.

ŞİMDİ SATIN AL
DETAYLI BİLGİ
dublex ev asansörü

Kayseri merkezli üretici firma olan Devas üretici fiyat avantajları ve taksitli kolay ödeme koşulları ile bir çok ilde faaliyet göstermektedir. Ev asansörü İstanbul bölge müdürlüğü, Ev Asansörü İzmir bölge, Ev Asansörü Ankara bölge, Ev Asansörü Antalya, Ev Asansörü Muğla ve Ev Asansörü Bursa bölge müdürlüklerimiz ile servis ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Devas ev asansörü ADA PVAG uyumu ile lüks yatlar, yük ve yolcu taşıyan gemiler, liman ve marinalar, sahil ve deniz kenarlarında bulunan villa ve yalılarda, butik otellerde, restoranlarda, ev içi veya bina dışından ev asansörü uygulamaları dış cephe kullanımına uygundur.

Online Alışveriş
Detaylı Bilgi

Hayatınızı Kolaylaştırır

EN KÜÇÜK ASANSÖR MODELİ TUBE LIFT

DEVAS OVAL EV ASANSÖRÜ ÖLÇÜLERİ

Ø 90 cm  Dış Ölçü

Ø 65 cm Kabin Ölçü

Ø 110 cm Dış Ölçü

Ø 85 cm Kabin Ölçü

Ø 130 cm Dış Ölçü

Ø 105 cm Kabin Ölçü

Oval Ev Asansörü İstanbul Güvenilir Markalarımız

0+
Yıl
0+
Ekibimiz
0
Ülkeler
0k
Tamamlanmış Proje

DEVAS OVAL ASANSÖR TEKNOLOJİLERİ

Kuyusuz oval ev asansörü modellerimiz üretici fiyat avantajları ve taksitli ödeme seçenekleri ile her bütçeye uygundur.

Panoramik Ev Asansörü
Panoramik Ev AsansörüEv içi asansör sistemleri
Evleriniz için en doğru asansörü bulmak zor görünse de Devas ev asansörleri süper ince yapısı ile 1,2 m² kapladığı dış ölçüsü ile evlerinizde yer kaplamaz, dışı küçük ve içi büyüktür.
Bina Dışından Asansör
Bina Dışından AsansörMüstakil ev asansörü çözümleri
Mobil uygulaması ile cep telefonları üzerinden tüm parametrelerini değiştirme olanağı sağlar. Cihaz üzerindeki tüm hata ve arızaları görebilir veya bypass edebilirsiniz.
Hidrolik Ev Asansörü
Hidrolik Ev AsansörüKabinli ev asansörü
Hem düz hem de kavisli döner merdivenler için uygundur. Bütçe konusunda kamu teşvik ve desteklerinden yararlanmanız için sizi yönlendiriyoruz.

OVAL ASANSÖR ÖLÇÜLERİ

Tube Asansör Çizimleri

Tube Oval Ev Asansörü Fiyatı

Tüp Asansör Fiyatları