Engelli Asansörü Fiyatı
Standartlara uygun iyi bir performans alabileceğiniz engelli asansörü nasıl olmalı? Hangi malzemelerden üretilmeli? Neden polyester dış cephe boyası ile boyanmalı? Esb boya ile üretilseler paslanır mı? Bu ve benzeri soruların cevabı aslında çok basittir, ürün hangi ortamda kullanılacak? denize yakın bir bölgede mi? Bu soruların cevabını verdiğinizde engelli asansörünün fiyatı veya maliyeti çıkmış sayılır geriye yükseklik ve durak sayısı kalır.

“Engelli asansörü fiyatı için sektörel bir tarama yaptığınızda bir birleri ile alakasız çok farklı fiyatlar görürsünüz. Soru şu “ben ne alıyorum?” “kaç yıl kullanmalıyım ürünü?” “ürünler arasındaki farklar nedir?” “en ucuz olan ürünü mü almalıyım?” yada “en pahalı olan ürün en iyi olan ürün müdür?” Öncelikle engelli asansörü aldığımızı ve güvenlik sistemlerinin önemli olduğunu anlamalıyız çünkü ürünü kendiniz kullanacaksınız yada sevdiğiniz insanlar.”

Coğrafi nedenlerden dolayı en iyi dış mekan kullanımı için anti-korozyona karşı galvaniz tesislerimizde boya öncesi galvanizleme işlemine tabi tutularak metal demirlerin korozyona karşı paslanması engellenir. Engelli asansörlerinin fiyatını bu prosesler doğrudan etkiler.

Hidrolik Engelli Asansörü Fiyatları

Engelli asansör sistemleri yatay yada eğimli veya dikey olarak iki farklı kategoriye ayrılır. Biz burada dikey engelli asansörü fiyat listesi açıklamaya çalışacağız. Dikey engelli sistemleri sürüş teknikleri açısından genel olarak sonsuz vida milli ve hidrolik tahrik olarak üretilirler. Tahrik tipleri bakımından engelli asansör fiyatları da değişiklik gösterir.

Hidrolik sistem ile tahrik edilen hidrolik engelli asansörü hidrolik üniteyi oluşturan valf bloklarının hangi özellikler ile donatılmasını istediğinize göre veya markasına göre ve en temel olan şey üzerindeki güvenlik komponentlerinin seçimine göre değişir. Standartlara uygun hidrolik engelli asansörü ünitesinde olması mecburi olan güvenlik özellikleri El Pompası • Patlak Boru Valfi • Gevşek Halat Valfi • Aşırı Basınç Valfi • Debi Sınırlama Valfi • Manüel Alçaltma Valfi gibidir.

Engelli Asansörü Fiyat Listesi.

Size en uygun kapalı engelli asansörü fiyatı için sitemiz üzerinden online müşteri danışmanlarımızla iletişim kurabilir yada online satış mağazamız evasansoru.com.tr web sitemizden öğrenebilir veya kredi kartı ve taksit avantajları ile satın alabilirsiniz.