Dikey engelli asansörü kullanım alanları ve çalışacağı ortam açısından her türlü coğrafi koşullara uygun ekonomik kuyusuz asansör modelidir. İnşaat aşamasında makine dairesi ve kuyu dibi bulunmayan müstakil bahçeli evler, dublex ve teras katlar, müzeler, showroom veya kamusal alanlarda uygulanmak üzere tasarlanmış modern asansörlerdir. Kapalı tip dikey engelli asansörü ruhsat gerektirmez. İç mekan veya dış mekan kullanımına uygundur.

“6 metreden daha uzun bir seyir uzunluğu ile çalışan, dikey tip kapalı engelli asansörü ihtiyacınız varsa ürünlerimiz benzersizdir. Sonradan asansör uygulaması yapılacak konut ve daireler için asansör kuyu tabanı kesilmesi ve inşaat işleri gerektirmez.”

Yapıların fiziksel özellikleri ve ölçüleri için farklı platform ve kabin ölçüleri ile her mekana özel tasarlanan dikey engelli platform asansörü 2 duraktan 16 durağa kadar 150 Kg’dan başlayan taşıma kapasiteleri ile çok geniş bir taşıma kapasitesine sahiptir. Pizzato bobinli kapı kilitleri ile ister dış mekan ister deniz kenarı uygulamalarında nem ve rutubet etkilemeden güvenle kullanabilirsiniz.

Bina dışından asansör sistemleri

En zor iklimler için geliştirilmiş -40° sıcaklık değerlerinde çalışmaya uygun engelli asansör sistemleri, ısı yalıtımlı alev almaz malzemelerden üretilen çift saclı preslenmiş sandviç panelleri konforlu bir seyahat sunar. Pas ve korozyon oluşmaması için polyester dış cephe fırın boyalı ürünlerimizi ömür boyu her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tek faz ev elektriği veya 3 faz sanayi tipi enerji ile çalışabilir. Çalışma Enerji aralığı 110~240 Vac monofaze ve three faze 230~400 Vac dir. De-monte teknolojisi ile üretilen modüler şaft sistemi ve hazır tesisat ile montaj süreniz sadece bir kaç gündür.

Dış cephe engelli asansörü özellikleri

Avrupa’nın onaylanmış kuruluşlarından Udem Adriatic tarafından onaylı Devas engelli asansörü 2006 42 AT güvenlik normlarına uygun olarak üretilir. İzinsiz kullanım ve hırsızlık olaylarına karşı çağrı düğmeleri yerine temassız kartlı akıllı sistemler kullanılır. Elektronik olarak izlenebilen yangın, deprem ve ışın perdeleri ile sevdikleriniz için daha güvenli bir sürüş konforu.

Dikey engelli asansörü ölçüleri

Hidrolik kapalı engelli asansörü veya sonsuz vidalı kapalı tip dikey engelli asansör ölçüleri ve dwg çizimlerini buradan indirebilirsiniz.