ENGELLİ ASANSÖRÜ DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ

GL400 kapalı engelli asansörü ihtiyaçlarınız için iyi bir seçimdir.

Kapalı engelli asansörü inşaat aşamasında yada projesinde asansör kuyusu ve kuyu dibi olmayan mimari yapısı uygunsuz müstakil evler, teras katlar, showroom ve müzeler, kamusal alanlar, dublex ve triplex villa tipi yapılarda uygulanmak üzere tasarlanmış mükemmel platform asansördür.

Tekerlekli sandalye ile kullanım için uygun kapalı dikey tip engelli asansörü ruhsat gerektirmez. İç mekan ve dış mekan kullanımına uygundur. Dış mekan uygulamaları için korozyona karşı galvaniz tesislerimizde boya öncesi galvanizleme veya oksidasyon işlemi ile paslanmazlar.

Standart üretim prosesleri kullanılarak üretilen bu sonsuz vida mili üzerinde motor tarafından döndürülen 16 kalay bronz somunun mil üzerinde yukarı ve aşağı hareketi ile katlar arası ulaşım sağlanır. Bu ana somunun aşınması, deformasyonu veya kırılma risklerine karşı güvenlik amaçlı yedek bir somun ilave edilerek ikinci emniyet somunu sisteme dahil edilir.

Ana somunun kırılması yada deformasyonu gibi riskleri için TS EN 81-41 Avrupa standartları gereği 2. emniyet somunu tasarlanmıştır. Tasarımlanan bu sistem somunun  yük altında istem dışı veya manyetik fren arızasında aşağıya kaymasını önlemek için belli bir sürtünme katsayısı oluşturacak şekilde dizayn edilerek üretilmektedir.

HIZ

15 CM/SN

KAPASİTE

400 Kg

SÜRÜŞ SİSTEMİ

Sonsuz Vida

Avrupa standartlarına uygun ürettiğimiz engelli asansörleri ISO ve CE belgelerine sahiptir.

Sonsuz vida mili makine parkurumuzda üretilen güvenli sonsuz vida teknolojisi ile sessiz ve sarsıntısız bir seyahati garanti ediyoruz.

Paslanma oluşmaması için polyester dış cephe boya, enerji kesilmelerinde el ile manüel ve otomatik devreye giren akü ile kurtarma sistemi, ikili telefon veya diafon haberleşme sistemi, en yakın kata getirme ve seviyeleme sistemi, aşırı yük kontrolü ve ölü adam modu standart özellikleridir.

Temassız akıllı telefonlar ile çağrı sistemi yada acces kartlı kullanım, yangın ve deprem sensörleri, galvaniz ve aksidasyon kaplama ile herhangi bir arıza durumunda özel olarak geliştirilen kullanıcı dostu, kabin içerisinden kullanıcı kontrollü kurtarma sistemleri opsiyonel olarak sunulur.

Engelli Asansörü Fiyatı
ENGELLİ ASANSÖRÜ ÖLÇÜLERİ

Küçük bir ev aleti kadar enerji tüketen 2.2 KW tahrik motoru ile sonsuz vidalı milli asansörlerin motor kontrolü, invertör hız kontrol cihazları ile sürüldükleri için evsel enerji tüketiminizi azaltır, karbon ayak izinizi düşürür ve bütçenize katkı sağlar.

VVVF invertör sistemi ile yumuşak kalkış ve duruş hareket sağlar. Tek faz ev elektriği veya 3 faz sanayi tipi enerji ile de çalışmaya uygundur. Çalışma Enerji aralığı 1×110~240 Vac monofaze veya three faze 3×230~400 Vac dir.

ONLINE ALIŞVERİŞ
Detaylı Bilgi

Kapı emniyet sistemleri IP67 sınıfı İtalyan menşei elektronik kontrollü bobinli kilit sistemleri ile dizayn edilmiştir.   Metal yüzeylerdeki seğim ve esnemeler nedeni ile oluşacak kilit arızaları, asansör kapısı ve kanat için tasarlanmış özel oynar başlıklı yapısı ile asla kilit arızası oluşturmaz.

Manüel kapı açma sistemi her kapıya özel şifreli anahtarları ile yapıldığından hırsızlık veya yetkisiz kişilerin kapıyı açması mümkün değildir. Elektronik kontrol ünitesi ile sürekli enerji altında kalsa dahi bobin arızası oluşmaz.

ONLINE ALIŞVERİŞ
DETAYLI BİLGİ

3 boyutlu tasarım teknolojisiyle projelendirilen engelli asansör sistemleri onayınız ile üretim hattına alınır. Sürekli eğitim programlarımıza katılan sertifikalı uzman ekiplerimiz tarafından monte edilir. Son kontrol test raporlarına göre proje uzmanlarımızın onayı ile servise verilir.

Üretim montaj ve devreye alma aşamalarından sonra ürünlerimizi yıllarca güven içerisinde kullanabilmeniz için yetkili servislerimiz ile bakım paketleri sunuyoruz. Yetkili servislerimiz ile yapacağınız bakım anlaşmaları kapsamında ürünlerimiz ömür boyu garantilidir.

Online Alışveriş
Detaylı Bilgi

Engelleri Kaldırmak İçin Buradayız

GELECEĞİNİZE BİRLİKTE İLHAM VERME ZAMANI

BİZE ULAŞIN!

160*160cm Dış Ölçü

110*140cm Platform Ölçü

90*200cm Kapı Ölçü

130*130cm Dış Ölçü

80*110cm Platform Ölçü

80*200cm Kapı Ölçü

110*110cm Dış Ölçü

60*90cm Platform Ölçü

60*200cm Kapı Ölçü

Engelli Asansör Sistemleri Güvenilir Markalarımız

0+
Yıl
0+
Ekibimiz
0
Ülkeler
0k
Tamamlanmış Proje

DİKEY ENGELLİ ASANSÖR SİSTEMLERİ

Bugün için lüks ve rahatlığınıza, gelecek için ise hareket ve bağımsızlığınıza yatırım yapın.

GL 400
GL 400Kapalı Engelli Asansörü
Asansör kuyusu ve ruhsat gerektirmeyen 0,15m/sn hız ile çalışan engelli asansör sistemleri iç mekan dahil dış mekan engelli erişim uygulamaları ve uçak erişim lifti için uygundur. Kullanım kolaylığı, pratik montajı ve asgari inşaat masrafı ile yapılarınız için uygun maliyetleri ile ekonomik asansörlerdir.
GL 400
GL 400Kapalı Engelli Asansörü
Alüminyumdan üretilen PJ kasnak sistemleri, çok küçük çaplarda yüksek devirlerde dönebilen sünme ve ses oluşturmayan kayış sistemi ve özel ekipmanlar ile dikey asansörler, deneyimi mühendis kadrosuyla yıllık 3 bin adetten fazla üretilip birçok ülkeye ihraç edilmektedir.
GL 400
GL 400Kapalı Engelli Asansörü
30 metreden fazla seyir mesafesi ve 16 durağa kadar üretilen kapalı tip sonsuz vidalı dikey engelli asansör sistemleri güvenli sonsuz vida teknolojisi ile soğuk iklim koşullarındaki üstün performansı, düşük enerji sarfiyatı ve bakım maliyeti ile sunulur.

KAPALI ENGELLİ PLATFOMU ÖLÇÜLERİ

Kapalı Tip Dikey Engelli Platformu

ENGELLİ PLATFORMU FİYATLARI

GL 400 Kapalı Engelli Asansörü