ENGELLİ ASANSÖRÜ DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ

DEVAS engelli erişilebilirlik ihtiyaçlarınız için mükemmel bir seçimdir.

Proje Yönetimi ve asansör teknolojileri hakkında bilgi birikimine, uluslararası iş deneyimi ve disiplinine sahip, ilgili standartların, teknik şartnamelerin, yasal ve idari mevzuatların gerekliliklerini yerine getiriyoruz.

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik, yaşam kalitelerini arttıran geniş ürün yelpazemiz ile üretim ve proje departmanları ile kaliteli, ekonomik ve çevreye saygılı hizmetler sunarak müşteri beklentilerine eksiksiz cevap veriyoruz.

İŞİMİZİ İYİ YAPARIZ

Sorumluluk

TUTKULUYUZ

Yaratıcılık

KALİTEDE REKABETÇİYİZ

Kalite

Kullanıcı dostu platform çözümleri geliştiriyor ve bunları dünya pazarına sunuyoruz!

Dünyanın önde gelen tedarikçileri ile ekip olarak çalışıyor ve müşterilerimize mümkün olan en yüksek kalitede ürünler üretiyoruz.

Covid-19 salgını ve salgından korunmak için alınan tedbirler zorlu bir süreci de beraberinde getirdi. Pandemi bireylerin evden çıkmasını engelleyerek onları sosyal izolasyona mahkum etmeye başladı. Sizlerin ve çalışanlarımızın güvenliği için evinizde veya işyerinizde ister bilgisayar yada isterseniz akıllı telefonlarınız ile kendi tasarımlarını yapmak isteyen müşterilerimiz için geliştirdiğimiz uygulamalar hayatınızı kolaylaştıracak.

Eski alışkanlıklarımızı unutup yeni bir düzene evrilen yaşam ve alışveriş formlarımız için fiziksel bir temas sağlamadan kahvenizi yudumlarken gönül rahatlığı içerisinde ürün seçimi ve örnek uygulamalarımız hakkında detaylı birçok seçeneğe sahip olursunuz.

Koronavirüs salgınında hijyene yönelik önlemler ile kendimizi güvende hissedebilmek ve süreci daha iyi yönetebilmek için ürünlerimizin temassız bir şekilde kullanılabilirliğini artırmak için ios ve android uygulamalar üzerinden kontrol edilen akıllı sistemler geliştirdik. Yükleniciler, asansör firmaları veya son kullanıcılar ücretsiz kullanıma sürdüğümüz Giant App mobil uygulamalarımız ile ürünlerimizin ayarlarını cep telefonları üzerinden yapabilirler.

Kapıları otomatik açılıp kapanan kapalı tip dikey engelli asansörlerimiz veya merdiven kenarı engelli asansörlerimizi bu uygulama ile devreye almak, konfor ayarlarını yapmak ve ileride oluşabilecek arızaları uygulama üzerinden takip etmek Covid-19 pandemi dönemi için özel geliştirdiğimiz sistemlerdir.

Yat ve gemiler de çalışacak engelli asansörleri toz, tuz, kir ve sıvı malzemelere karşı korumak için sıcak daldırma galvaniz kaplama yapılır. Gelişen teknoloji ile birlikte oksidayon kaplama tekniği de paslanmaya karşı ekonomik ve güçlü çözümler sağlar. Oksidasyon havuzlarımızda dış mekan engelli asansör sistemleri oksidasyon işlemi ile paslanma oluşturmaz. Okidasyon işlemi sonrasında malzemelerin korozyon dayanımı artarken estetik bir görünüm elde edilir.

Korozyon Koruması oksidasyon sonrası işlemlere bağlı olarak 2-5 µm kalınlığında oluşan film tabakası ile boyanın daha iyi tutunmasını da sağlar. Siyah Oksidasyon 144 saat tuz testine dayanıklı korozyon direnci sağlar. Özel talepleriniz ile elektroliz veya sıcak daldırma galvaniz kaplama seçenekleri de sunuyoruz.

Engelli Asansörleri kamusal alanlara yapıldığı gibi merdiven çıkmakta zorlanan kişiler için özel gezi tekneleri ve yatlar, dublex evler, villa ve yazlık gibi müstakil evlere de kurulur. Yerleşim merkezlerine uzaklıkları nedeniyle herhangi bir arıza durumunda teknik servis müdahalesi zorlaşır. Herhangi bir arıza durumunda kullanıcıların kabin veya platform içerisinden kendilerini kurtarabilecekleri güvenli özel sistemler dizayn edilir.

Tahrik sistemi ister hidrolik olsun ister sonsuz vidalı sistemler veya gramayer sisstemler olsun her türlü engelli platform asansörleri için kullanıcı dostu kurtarma seçenekleri sunuyoruz. Manüel el ile kurtarma, ups veya akü ile otomatik kurtarma sistemleri standart paket olarak sunulur.

Engelleri Kaldırmak İçin Buradayız

GELECEĞİNİZE BİRLİKTE İLHAM VERME ZAMANI

Markalarımızdan Bazıları

0+
Yıl
0+
Ekibimiz
0
Ülkeler
0k
Tamamlanmış Proje

Kurucumuz

Bugün için lüks ve rahatlığınıza, gelecek için ise hareket ve bağımsızlığınıza yatırım yapın.

Mustafa Devedaşı
Mustafa DevedaşıCTO & Partner
‘’Kalitede Rekabet’’ düsturu ile çıktığımız yolda müşteri memnuniyeti ve kalite bizim için çok önemli. Müşterilerimizin bizi tercih etme sebebi fiyat avantajımızın yanı sıra ürün kalitesi ve satış sonrası hizmet politikamızdır. Bu prensip ile attığımız her adım rakiplerimize karşı bizi avantajlı hale getiriyor.

ENGELLİ PLATFOM ASANSÖRLER

CORE

Açık Engelli Platformu

Detaylı Bilgi