Hidrolik engelli asansörü üretici fiyat ve taksit avantajları ile DEVAS HOMELIFT’de…

Hidrolik Engelli Asansör Sistemleri

Hidrolik makaslı engelli lifti

Hidrolik tahrikli makaslı tip engelli platformu kuyu çukuru gerektirmeyen makaslarda kullanılan geliştirilmiş bronz yatakları ile yüksek performans alabileceğiniz kullanışlı sistemlerdir. Modern mimariye uygun cam kaplamaları, otomatik flap sistemi sistemi, şık ve modern tasarımı ile engelli erişimini uygun maliyetle çözebileceğiniz alternatif ürünlerdendir.

Hidrolik tahrikli engelli platformu

Engelli kişiler için tasarlansa da bebek arabalı aileler, hasta yaşlı veya yürüme zorluğu çeken bireyler ile geçici rahatsızlıkları olan insanların daha iyi bir yaşam sürmeleri için mimari yapısı uygunsuz merdivenler için geliştirilmiştir. Dikey hareketlilik ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarladığımız kapalı tip dikey hidrolik engelli asansörü 400 Kg taşıma kapasitesi ile tekerlekli sandalye kullanımı için uygundur.

Engelli asansörü ölçü

Kapalı engelli platformu standart ölçüleri 1600×1600 mm dış ölçü ve 1100*1400 mm platform ölçüsüne sahiptir. İstenildiğinde farklı yapı ve apartmanların fiziki durumlarına uygun özel ölçülerle de imalat yapılmaktadır. Çok sayıda insanı güvenli ve hızlı bir şekilde ev içi asansör sistemleri ile yukarı ve aşağı indirip çıkarmaya ihtiyacınız varsa, platform tipi asansör veya Devas engelli asansörleri enerji, bakım ve kurulum maliyetleri açısından en ideal çözümdür.

Kendi asansörünü tasarlamak istemezmisin?

İstediğiniz renk ve kaplamaları ile kapalı tip dikey hidrolik engelli asansörleri bina içinden veya bina dışından asansör uygulamalarında kullanılır. Yüksek konfor ve en üst düzeyde üretilen ev asansörleri 200 den fazla güvenlik parametresi ile Avrupa standartlarına uygun hayalinizdeki engelli asansörlerini stilinizden ödün vermeden kendiniz tasarlamak ister misiniz?

KENDİ ASANSÖRÜNÜ TASARLA

HIZ

15 CM/SN

KAPASİTE

400 Kg

TAHRİK

Çift Hızlı Hidrolik

İSO kalite ve CE sertifikalarına sahip Avrupa’nın onaylanmış kuruluşlarından Udem Adriatic tarafından onaylıdır.

Avrupa standartlarında kendi imalatımız olan ultra sessiz DMP hidrolik üniteler ile birlikte üretilir.

Halat kopmalarına karşı mekanik fren sistemi, yumuşak kalkış ve duruş, hortum patlatma valfi, debi sınırlama valfi, gevşek halat valfi, küresel vana, el pompası, manüel el ile kurtarma sistemi ve manometre gibi bir çok özellik ile donatılmıştır. Gevşek halat valfi bulunmayan hiç bir sistem güvenli değildir.

Hidrolik engelli asansörü için özel ürettiğimiz piston keçelerinin boğaz kepinde bulunan ve ileride keçe değişiminin pistonun yerinden sökülmeden yapılmasını sağlayan dalma piston tekniği ile üretilir. Piston keçelerinden yağ kaçırmamaları için çift O-ring sistem ile dizayn edilir.

ENGELLİ ASANSÖRÜ ÖLÇÜLERİ
ENGELLİ ASANSÖRÜ FİYATI

DMP hidrolik üniteler çift hızlı yumuşak kalkış ve duruş özelliğine sahip yüksek konfor için üretilmektedir. Ultra sessiz Alman menşei Settima vidalı pompalar ve yağın içerisinde dönen dalma motor ile ses ve titreşim oluşmaz. Halat kopmalarına karşı platformun aşağı düşmesini önleyen yay tahrikli emniyet fren blokları kullanılır.

Yağın içerisinde dönebilen İtalyan menşei SB dalma motor ile kışın soğuk hava koşullarından etkilenmez. Özel olarak üretilen piston kepi içerisinde bulunan termoplastik ve elastomerik O-Ring sistemleri pistonun yağ kaçırmasını önler.

ŞİMDİ SATIN AL
Detaylı Bilgi

Enerji kesilmelerinde manüel alçaltma valfi, el pompası veya otomatik devreye giren akü ile kurtarma sistemi, ikili telefon veya diafon haberleşme sistemi, en yakın kata seviyeleme sistemi, aşırı yük ve ölü adam modu standart özellikleridir.

Temassız acces kartlı kullanım, yangın ve deprem sensörleri ve  herhangi bir arıza durumunda özel olarak geliştirilen kabin içerisinden kullanıcı kontrollü kurtarma sistemleri opsiyonel olarak sunulur.

Online Alışveriş
WHATSAPP İLETİŞİM

3 boyutlu tasarım teknolojisiyle projelendirilen engelli asansör sistemleri onayınız ile üretilir. Sürekli eğitim programlarımıza katılan sertifikalı uzman ekiplerimiz tarafından monte edilen ürün onayımız ile servise verilir.

Üretim montaj ve devreye alma aşamalarından sonra ürünlerimizi yıllarca güven içerisinde kullanabilmeniz için yetkili servislerimiz ile bakım paketleri sunuyoruz. Yetkili servislerimiz ile yapacağınız bakım anlaşmaları kapsamında ürünlerimiz ömür boyu garantilidir.

Online Alışveriş
Proje Uzmanları

Engelleri Kaldırmak İçin Buradayız

GELECEĞİNİZE BİRLİKTE İLHAM VERME ZAMANI

BİZE ULAŞIN!

160*160cm Dış Ölçü

110*140cm Platform Ölçü

90*200cm Kapı Ölçü

140*140cm Dış Ölçü

90*120cm Platform Ölçü

90*200cm Kapı Ölçü

120*120cm Dış Ölçü

70*100cm Platform Ölçü

70*200cm Kapı Ölçü

Engelli Asansörü Güvenilir Markalarımız

0+
Yıl
0+
Ekibimiz
0
Ülkeler
0k
Tamamlanmış Proje

HİDROLİK ENGELLİ ASANSÖR SİSTEMLERİ

Devas kuyusuz engelli asansör sistemleri modüler yapısı gereği makine dairesi, kuyu çukuru ve ruhsat gerektirmez, inşaat masrafı oluşmaz.

Engelli Platformu
Engelli PlatformuHidrolik Engelli Asansörleri
İlk danışmadan ürününüzün teslim edilmesine kadar eksiksiz bir hizmet sunmak önemlidir. Her bir projeyi mükemmel bir imalat, planlama ve tasarım ekibiyle birlikte çalışıyoruz.
Engelli Platformları
Engelli PlatformlarıHidrolik Engelli Asansörü
Ürünlerimiz IP55 dış mekan engelli asansörü kullanımı için polyester bazlı anti-bakteriyel dış cephe boyası ile üretilmekte olup su toz ve yağmurdan etkilenmez.
Engelli Platform Sistemleri
Engelli Platform SistemleriHidrolik Engelli Platformu
Keskin olmayan patentli oval köşeleri, modüler şaft sistemi ve modern mimariye uygun lamine cam ve ısı yalıtımlı sandviç panelleri ile montaj süreniz sadece birkaç gündür.

HİDROLİK ENGELLİ PLATFOM ASANSÖRLER

Hidrolik Engelli Asansörü Fiyatı

Dış Mekan Engelli Platformu

Hidrolik Engelli Asansörü ölçüleri