ÜRETİCİDEN TÜKETİCEYE ARACISIZ SATIŞ

Kuyusuz Ev Asansörü Teknolojileri

Çelik konstrüksiyon şaftı bulunan yada bulunmayan dublex veya müstakil ev ve villa tipi yapılar da kullanılmak üzere ürettiğimiz, 110×110 cm dış ölçüye sahip, asansör kuyusu ve ruhsat gerektirmeyen, 15cm/sn hız ile çalışan ekonomik kuyu dibi istemeyen asansörlerdir.

Kare, dikdörtgen veya keskin yüzeyleri olmayan radüslü geometrik tasarımı, küçük çocuklu ailelerin en çok tercih ettiği modeldir. Hasta, yaşlı veya yürüme zorluğu çeken ve merdiven inip çıkmakta zorlanan kişilerin tekerlekli sandalye ile de kullanabileceği modern ve konforlu asansörlerdir.

Çok farklı tahrik modelleri ve özelleştirilebilir tasarım seçenekleri ile kabinli veya platform tipi üretilebilen ev asansörleri, motorun tüm hareket kabiliyetini kontrol altında tutan sonsuz vida ve VVVF kontrol sistemiyle yüksek konforu her zaman garanti eder.

Devas Homelift ile yaşam kalitenizi artırın

Ev asansörleri bir kez alınabilecek sistemler olduğundan kullanım süreleri boyunca, titizlikle seçilen ithal veya yerli yüksek kaliteli materyaller ile bakım, servis ve yedek malzeme giderleri oluşturmayacak şekilde dizayn edilirler.

HIZ

15 CM/SN

KAPASİTE

125~400 Kg

TAHRİK

Vidalı & Hidrolik

Evlerinizde fark yaratacak ev tipi asansör sistemlerimiz hayatınızı kolaylaştırır

Şeffaf yada renkli cam kaplamaları ile panoramik ev asansörü, vibrasyon emici malzemeleri ile ister gündüz ister gece rahatlıkla kullanabilirsiniz.

dublex ev asansörü

Kuyusuz ev içi asansörler şık ve modern led aydınlatmalı tavanı ile braille alfabeli buton takımını birleştiren kabini, binlerce renk seçeneği, yapılarınızın veya evlerinizin aksesuarları ile bütünlük sağlar. Halı veya ahşap kaplamalı tabanı ve keskin hatlar içermeyen tasarımlarımız evlerinizin dekorasyonuna uyum sağlayarak merdiven boşluğuna kolayca monte edilebilir.

Radüslü modüler çelik konstrüksiyon asansör sistemi ve modern mimariye uygun cam ve sandviç panelleri ile asansörünüzün yüksekliği kısaltılabilir uzatılabilir ve en önemlisi ürünlerimiz hiç bir zaman ikinci el olmaz başka bir eve taşınsanız bile değiştirmenize gerek kalmaz.

temassız erişim

Covid-19 pandemi süreci ile oluşan yeni yaşam tarzına uygun, sizin veya ailenizin asansörünüzün buton veya düğmelerine dokunmadan kullanabileceği akıllı telefon veya tablet ile uyumlu mobil uygulamalarımız hijyenik bir kullanım sunar. Oturduğunuz yerden tek bir dokunuşla asansörünüzü çağırıp gönderebilirsiniz.

Hydrolift 7. nesil cam kabinli panoramik tip ev asansörü, makine emniyet yönetmeliği güvenlik kurallarına uygun yapılır ve koşulları sağlamanız durumunda 3065 sayılı Katma Değer Vergisi Kanunu 4-S bendine istinaden Katma Değer Vergisinden muaftır.

Devas ev asansörü sistemleri herhangi bir elektrikli ev aleti kadar enerji tüketir. Tek fazlı ev elektriği (110~230Vac 50-60 Hz) ile çalışacak şekilde dizayn edilmiştir. Özel talepleriniz doğrultusunda 3 fazlı sanayi elektriği (380Vac 50-60 Hz) ile de üretilmektedir.

Hidrolik tahrikli ev asansörü modellerimiz 2.9 KW dalma motor ile çalışırken sonsuz vida tahrik sistemi ile çalışan ev asansörü modellerimizde 2.2 KW motor ve frekans kontrol cihazları kullanılır. Frekans kontrol cihazları ile çalışan sonsuz vidalı sistemlerimiz enerji sarfiyatı ile bütçenize katkı sağlarken düşük karbon salınımıyla doğa dostudur.

Kayseri merkezli üretici firma olan Devas üretici fiyat avantajları ve taksitli kolay ödeme koşulları ile bir çok ilde faaliyet göstermektedir. Ev asansörü İstanbul bölge müdürlüğü, Ev Asansörü İzmir bölge, Ev Asansörü Ankara bölge, Ev Asansörü Antalya, Ev Asansörü Muğla ve Ev Asansörü Bursa bölge müdürlüklerimiz ile servis ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Devas ev asansörü ADA PVAG uyumu ile lüks yatlar, yük ve yolcu taşıyan gemiler, liman ve marinalar, sahil ve deniz kenarlarında bulunan villa ve yalılarda, butik otellerde, restoranlarda, ev içi veya bina dışından ev asansörü uygulamaları dış cephe kullanımına uygundur.

Ev ASANSÖRÜ Tasarım ATÖLYESİ

KENDİNİ ASANSÖRÜNÜ TASARLAMAK NE GÜZEL OLURDU

110*110cm Dış Ölçü

60*85cm Kabin Ölçü

120*120cm Dış Ölçü

70*95cm Kabin Ölçü

160*160cm Dış Ölçü

110*135cm Kabin Ölçü

Ev Asansörü İstanbul Güvenilir Markalarımız

0+
Yıl
0+
Ekibimiz
0
Ülkeler
0k
Tamamlanmış Proje

DEVAS EV ASANSÖRÜ TEKNOLOJİLERİ

Çeyrek asırlık tecrübemizle üretimini yaptığımız kuyusuz ev asansörü modellerimiz cazip fiyat avantajları ile her bütçeye uygundur.

Panoramik Ev Asansörü
Panoramik Ev AsansörüEv içi asansör sistemleri
Müstakil veya dublex evleriniz için en doğru asansörü bulmak zor görünse de müşterilerimizle işbirliği içerisinde Devas’ın adım adım satın alma kılavuzu ile planlamadan üretime kadar sorun olmaktan çıkarmaktadır.
Bina Dışından Asansör
Bina Dışından AsansörMüstakil ev asansörü çözümleri
Daha aydınlık ortamlar için geniş cam çerçeveli kapılar ve isteğinize bağlı komple cam kapılar, ısı yalıtımlı kaplamalar ve olmazsa olmaz benzersiz led aydınlatmalarımız şıklığı ile evlerinizin aksesuarını tamamlar.
Hidrolik Ev Asansörü
Hidrolik Ev AsansörüKabinli ev asansörü
Makine dairesi, hidrolik ünite, elektrik ve kumanda panosunun yeri için endişelenmeyin. Biz hepsini asansörün içine en uygun yerlere sığacak şekilde tasarlıyoruz. Parlak veya pürüzlü yada soft binlerce renk arasından seçim yapmak elinizde.

DEVAS EV ASANSÖR SİSTEMLERİ

Ev Asansörü Fiyatı

Ev Asansörü Ölçüleri

Ev tipi Asansör Ölçüleri