Asansör kuyusu ve makine dairesi gerektirmeyen yapısı ile en küçük alanlara kolayca monte edilebilir.

Ø 90 cm  Dış Ölçü

Ø 65 cm Kabin Ölçü

Yumuşak kalkış ve duruş özelliği, ithal motoru ve ultra sessiz bir sürüş ile gece gündüz güven içerisinde kullanabilirsiniz. Otomatik ve manüel kurtarma sistemlerine sahip olan Tube, tamamen otomatik olup bir düğmeye dokunarak hareket eder. İthal motor ve sürüş sistemi, İtalyan malı elektronik kontrollü emniyet kilit aksamları ile güvenli asansörlerdir.

“Küçük çocuklu ailelerin ev veya iş ortamında daha güvenli kullanabilmeleri için oval kabin girişinde özel olarak geliştirip ürettiğimiz oval ışın perdeleri (Fotosel) ile donatılmıştır.”

Ø 110 cm Dış Ölçü

Ø 85 cm Kabin Ölçü

Ürünlerimiz evinizden taşınmanız durumunda çelik konstrüksiyon asansör kuleleri uzatılabilir kısaltılabilir veya durak ilavesi yapılabilir. Mükemmel bir ev asansörü olan Tube, panoramik cam veya şeffaf kırılmaz fiber karbon kaplaması, aydınlık ve refah alanlar sunar.

Dışı küçük içi büyük oval tüp asansörler.

Evinizin dekorunu değiştirmeden silindirik, sarmal veya spiral merdiven içerisinde yükselen Tube ile stilinizden taviz vermeyin. Dekoratif krom kaplamaları güçlü modern çizgileri ile kuyusuz ev asansörleri evlerinizin dekoruna uyum sağlar. Katlar arası görüşünüz daima açık kalsın.

Makine dairesi kuyu çukuru ve asansör boşluğu ihtiyacı olmayan Devas Tube kendi modüler yapısı ve her ölçüde üretilebilen esnek tasarımı ile en küçük asansör modelidir.

Oval Asansör Ölçüleri.

Ø 130 cm Dış Ölçü

Ø 105 cm Kabin Ölçü

Devas TUBE tüp asansörü yeni ev sahibi olan veya evlerini yenilemek isteyenlerin aklındaki inşaat maliyeti, ruhsat veya kuyu çukuru sorunlarını yuvarlak yapısı ve 5 cm kabin kalınlığı ile spiral şeklindeki merdiven boşluklarına, yapılarınızın dekorasyon stilini bozmadan monte edilir. Yuvarlak şeffaf kaplamaları, oval saydam kapısı, yuvarlak kabini ve ahşap kabin tabanı ile tarzınızı yansıtan şahane bir görünüme sahip olabilirsiniz. Tüp asansör ölçüleri için tıklayınız.