Türkiye’nin merdiven asansörü markası DEVAS

MERDİVEN ASANSÖRÜ
Engelli asansörü, koltuk asansörü, engelli merdiven asansörü gibi çok fazla isimle anılsa da tekerlekli sandalye ile kullanılamayacağından yaşlı asansörü olarak  bilinir. Merdiven çıkmakta zorlanan yaşlı insanların hayatlarını kolaylaştıran kullanışlı ve modern makinelerdir. Genelde akü ile çalışan merdiven asansörleri yada koltuk asansörleri iniş ve bitiş istasyonlarında bulunan 2 bakır elektrot ile şarj olur.

“Merdiven asansörü sadece sizi yukarı taşımaz hayallerinizi taşır, mutluluğunuzu taşır, enerjinizi taşır ve her şeyden önce sevdiklerinizi taşır

Engelli asansörleri insanların hayatını kolaylaştırdıkları gibi zorlaştırırlar da. Doğru ürün doğru marka sizi yükseklere taşırken yanlış ürün sizi yolda bırakır. Merdiven asansörleri akü ile çalıştıklarından enerji tüketimi az olan ama performansı iyi olan ürünler seçmek gerekir.  Piyasaya sunulan bir çok marka ve ürün arasından iş ortaklığı yaptığımız Handicare markası ürünlerinin Türkiye satışını yapmaktayız. .

Doğru ürün doğru marka ve doğru fiyat için Devas

Hem akü hem de raydan aldığı enerji ile hareket eden Handicare merdiven asansörleri tek şarj ile uzun çalışma süresine sahiptir. Akü enerjisi hiç bir zaman sıfır noktasına düşmez. Akıllı şarj sistemi ile akü ömrünü uzatan Handicare merdiven asansörü sizi bakım maliyetinden kurtardığı gibi aynı zamanda çevre dostu bir makinedir.

Merdiven asansörü fiyatı

Merdiven asansörleri fiyatı genelde ray boyu ve dönüş sayısına göre fiyatlama yapılırken esas fiyatı iç mekan yada dış mekan kullanımı belirler. Dış mekanlarda  kullanabileceğiniz döner merdiven asansörleri sadece Handicare’de bulunur. Tek kat çalışabilecek iç mekan merdiven asansörü fiyatı Türkiye geneli servis ve montaj dahil 2.300 € olup 2 yıl garantilidir.

Merdiven kenarı dönüşlü tip merdiven asansörü, 1 adet “U” dönüşü ile tek kat çıkacak 5.000 €, 2 kat ise 6.900 € yine kurulum ve Türkiye geneli servis dahildir. Merdiven basamak başlangıçları veya sonlarında ekstra park, ara durak ilavesi, fazla katlar,  farklı merdiven yapıları ve dış mekan merdiven asansörü fiyatı için basamakları gösteren görsel yada videolar ile proje danışmanlarımız ile iletişim kurabilirsiniz.