Modüler Asansör Çelikleri

Bina içi ve bina dışından yapılacak asansör uygulamaları için çelik saclardan imal edilmiş dış mekan kullanımına uygun asansör kuyularıdır.

Proje

Asansör hızı ve taşıma kapasitesi uygun statik hesapları ve uygun malzeme seçimi ile başlayan projeleriniz mükemmel asansörlere dönüşür.

Asansörün çalışacağı bölgenin iklim koşullarına uygun galvaniz veya oksidasyon işlemi ile üretilen çelik asansör kulelerimiz polyester dış cephe boyaları ile paslanma yapmaz.

Kaplama

Panoramik asansörler için renkli cam kaplamaları veya yanmaz sandviç panelleri ve binlerce renk seçeneği şık ve modern bir görünüm sunar.

Kuyu bölmeli travers sistemlerimiz asansör rayları için özel tasarlanmış konsolları, kuyu içi kaplama seçenekleri ve gönye ayarı için geliştirilmiş kolay montaj kitleri sizi fazla iş yükünden kurtarır.

Modüler

Civata veya perçin gibi birleştirme ekipmanları ile üretilen çelik asansör kuyu sistemleri taşınabilir veya yükseklikleri kolayca değiştirilebilir.

Forming işlemi ile üretilen kuyu iç kaplamaları ve çift saclı sandviç panelleri ses ve titreşim yapmaz. özel bağlantı aparatları ile çelik kuleyi beton kirişlere sabitlemek oldukça kolaydır.

Krom Kaplama

Vip projeleriniz için yüzeyi dekoratif krom kaplama seçenekleri ile de üretilebilen çelik konstrüksiyonun asansör kulesi, teleskopik veya tam otomatik asansör kapılarınızın kaplaması ile bütünlük sağlar.

Tahrik Sistemi

Yüksek hızlı asansörler ve bunların 100 Kg’dan başlayan kapasiteleri ile hidrolik veya makine daireli ve makine dairesiz sistemler için TS EN81-20 asansör yönetmeliklerine uygun üretilir.

Çoklu Kuyu

Tek bir çelik konstrüksiyon asansör kulesi içerisinde birden fazla asansör kabini tasarlanan sistemler için traversler arası kuyu bölmesi seperatör imalatımız ekonomik çözümler sunar.

Çelik Konstrüksiyon Kuyu

3D modelleme projeleri ve statik hesaplarına uygun, kendinden destekli çelik asansör kuleleri ihtiyaçlarınıza uygun kuyu merdiveni, çatı ve benzeri ekipmanlar ile üretilir.

Asansör Konstrüksiyon
Asansör KonstrüksiyonÇelikleri
Asansör Çelik
Asansör ÇelikKonstrüksiyon Sistemi
Çelik Konstrüksiyon
Çelik KonstrüksiyonAsansör Kulesi

ŞİMDİ SATIN AL

Hidrolik Engelli Asansörü

DETAYLI BİLGİ

Dış Mekan Engelli Asansörü